Atgal

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Vienas efektyviausių ir patogiausių ortodontinio gydymo būdų. Tikslesnis, patogesnis ir trumpesnis dantų tiesinimas.

Kontaktai +370 615 66655
Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimo kapos – tai iš iš itin plono, minkšto, lankstaus ir skaidraus medicininio plastiko gaminami dantų tiesinimui skirti šiuolaikiniai ortodontiniai prietaisai.

Dantų tiesinimas kapomis – vienas efektyviausių ir patogiausių ortodontinio gydymo būdų. Gydymas šiuo metodu yra tikslesnis, patogesnis ir trumpesnis, nei gydymas breketais. Pasirinkus šį gydymo metodą, dar prieš pradedant gydymą, kompiuterio ekrane galima pamatyti būsimą rezultatą ir tiksliai žinoti, kada jį pasieksite. Tiesinant dantis skaidriomis, beveik nematomomis kapomis, gydymo metu išvengiama skausmo ir diskomforto, nereikia keisti savo kasdienių įpročių, galima ir toliau mėgautis savo mėgstamu maistu bei užsiimti įprasta veikla. Šiuolaikiško metodo dėka prireikia ir mažiau vizitų pas gydytoją, nes gydymo metu, vadovaudamiesi instrukcijomis, kapas keisite patys.

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Kada reikalinga ši procedūra

 

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis rekomenduojamas norint ištiesinti dantis, panaikinti tarpelius tarp dantų, koreguoti dantų susigrūdimą, pasisukimą, atsikišusius priekinius dantis, netaisyklingą sąkandį. Šis gydymo metodas tinka tiek minimalioms dantų padėties korekcijoms, tiek itin sudėtingais atvejais.

Ortodontinis gydymas kapomis gali būti atliekamas suaugusiems ir paaugliams, turintiems nuolatinius dantis.

Odontologijos klinika „Dantų meistrai” bendradarbiauja su klinika „Ordoline“, todėl visi mūsų klinikos pacientai dantų tiesinimo kapomis yra gydomi konsultuojantis su gydytoju ortodontu.

Prieš pasirenkant šį dantų tiesinimo būdą būtina konsultacija, kurios metu atliekamas ortodontinis ištyrimas ir, įvertinus paciento dantų ir sąkandžio būklę, gydytojas ortodontas nusprendžia, ar dantų tiesinimas kapomis yra jam tinkamiausias gydymo metodas.

Kaip vyksta dantų tiesinimas kapomis

Nusprendus tiesinti dantis kapomis, nuskenuojami paciento dantys, padaromos burnos ir veido, taip pat rentgeno nuotraukos. Remiantis šiais duomenimis, bendradarbiaujant su gydytoju ortodontu parengiamas ir pacientui pristatomas tikslus dantų tiesinimo planas – vizualizacija. Dar prieš pradėdamas gydymą, pacientas tiksliai žino, kokio rezultato gali tikėtis ir per kiek laiko planuojama jį pasiekti.

Pacientui patvirtinus gydymo planą, jo tyrimų duomenys siunčiami į „Ordoline” kapų gamybos filialą, kuriame gaminamos individualios kapos. Kito vizito metu, pirmasis kapų rinkinys kartu su detaliomis jų naudojimo instrukcijomis atiduodamas pacientui. Gydymui taip pat gali būti pasitelkiamos papildomos priemonės (sagutės, elastinės gumelės ir kt.).

Kapas pacientas kas 14 dienų turi keisti savarankiškai. Kas 2–4 mėnesius reikia atvykti pas gydytoją kontroliniams vizitams, kurių metu surenkami duomenys ir, perdavus juos gydymą prižiūrinčiam gydytojui ortodontui, įvertinama, ar viskas vyksta taip, kaip suplanuota. Prireikus gali būti atliekamos gydymo plano korekcijos.

Gydymo skaidriomis dantų tiesinimo kapomis trukmė priklauso nuo klinikinės situacijos ir siekiamo rezultato. Įprastai jis trunka apie 10–24 mėn.

Gydytojai įspėja, kad pradėjus gydymą kapomis ar pakeitus jas naujomis, galimas nežymus tempimo jausmas, tačiau jis išnyksta per kelias dienas. Kartais kapos gali turėti įtakos tam tikrų garsų tarimui, tačiau per kelias dienas prie jų priprantama ir jų dėvėjimas nebesukelia jokio diskomforto.

Svarbu žinoti, jog norint pasiekti užsibrėžtą rezultatą per suplanuotą laiką, kapas būtina dėvėti ne mažiau 22 val. per parą. Jas reikia išsiimti tik valgant, geriant, rūkant ir valantis dantis. Siekiant apsaugoti kapas, rekomenduojama jas laikyti specialiose dėžutėse. Kapų valymui rekomenduojama naudoti minkštą dantų šepetėlį ir dantų pasta be abrazyvių dalelių.

Kokio rezultato tikėtis ir kaip juo džiaugtis kuo ilgiau

Dantų tiesinimo kapomis rezultatas – taisyklinga dantų padėtis, nepriekaištinga šypsena ir didesnis pasitikėjimas savimi.

Baigus gydymą, siekiant išlaikyti pasiektą rezultatą, dantys taisyklingoje padėtyje užfiksuojami individualiai pagaminta retencine kapa. Nuo atsakingo šios kapos dėvėjimo priklauso dantų padėties ir sąkandžio korekcijos rezultato išsaugojimas, todėl labai svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų.

Jaučiate diskomfortą dėl kreivų dantų ir nepatrauklios šypsenos? Patikėkite dantų tiesinimą mūsų klinikos dantų tiesinimo meistrams ir jau neužilgo Jūsų šypsena atrodys nepriekaištingai!

Kokio rezultato tikėtis ir kaip juo džiaugtis kuo ilgiau

Registruotis vizitui

Kviečiame registruotis konsultacijai! Esame pasiruošę suteikti atsakymus į visus Jūsų klausimus, susijusius su odontologiniu gydymu.

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Pasirinkite paslaugą

Kokią procedūrą Jums reikia atlikti?

Jums patogiausias vizito laikas

Kuriuo metu Jums būtų patogiausia atvykti?

Mano vizito tikslas

Kokiu tikslu atvykstate?

Kontaktinė informacija apie Jus

Pateikite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

Į jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie jūsų vizitą.