Atgal

Finansuojamos paslaugos

Jeigu esate apsidraudęs privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), mūsų odontologijos klinikoje „Dantų meistrai“ turite galimybę gauti finansavimą dantų protezavimui.

Kontaktai +370 615 66655
Finansuojamos paslaugos

Dantu meistrai odontologijos klinika yra sudariusi sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugos teikimo. Tai reiškia, kad dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto, atsižvelgiant į faktines dantų protezavimo išlaidas, visiškai baigus dantų protezavimą.

Pavyzdinis skaičiavimo variantas:

Nebelieka asmenų, laukiančių protezavimo paslaugų, eilės. Tai reiškia, kad Jūsų odontologas patikrins ar galite gauti kompensavimą, užpildys visus reikiamus dokumentus ir suves jūsų informaciją į sistemą ir išduos dokumentą, su kuriuo galite nedelsiant pradėti protezavimo darbus „Dantų meistrų” odontologijos klinikoje.

Jums nebereikia niekur registruoti gauto dokumento iš odontologo ir nereikia laukti jokio laiško iš ligonių kasų.

Kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas asmuo galės gauti tik gydymo įstaigoje, turinčioje sutartį su TLK. Nebelieka galimybės pacientams gauti dantų protezavimo paslaugas bet kurioje odontologijos įstaigoje, kai išlaidas apmokėdavo savo lėšomis ir vėliau kreipdavosi į TLK dėl kompensacijos išmokėjimo.

Nustačius asmens teisę ir kompensavimo pagrįstumą, gydymo įstaiga, į kurią kreipėsi asmuo, turės tik suvesti duomenis į Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (ESPBI) ir asmenį užregistruoti Eilių ir atsargų valdymo informacinės sistemos Dantų protezavimo posistemyje (EVIS DP). Asmuo iš karto bus informuotas apie teisės gauti kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas įgijimą.

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Pasirinkite paslaugą

Kokią procedūrą Jums reikia atlikti?

Jums patogiausias vizito laikas

Kuriuo metu Jums būtų patogiausia atvykti?

Mano vizito tikslas

Kokiu tikslu atvykstate?

Kontaktinė informacija apie Jus

Pateikite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

Į jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie jūsų vizitą.