Atgal

Estetinis plombavimas

Tai procedūra, kuri padeda išspręsti šypsenos ir dantų estetikos problemas, kuomet dantys yra pažeisti.

Kontaktai +370 615 66655
Estetinis plombavimas

Ką gali estetinis dantų plombavimas?

Tai galimybė padėti pacientams išspręsti šypsenos ir dantų estetikos problemas, kuomet dantys yra pažeisti ėduonies, nuskilę ar įtrūkę. Jis taikomas ir tuomet, kai norima kosmetiškai pakeisti dantų formą, dydį, spalvą ar panaikinti tarp dantų esančius tarpus, pakeisti senas, išsiskiriančias spalva iš natūralių danties audinių, plombas į nepastebimas restauracijas.

Dėl didėjančio gyvenimo tempo ir streso vis daugiau žmonių kenčia dėl nudilusių, jautrių dantų. Šiuolaikinė estetinė odontologija padeda atkurti jų prarastą aukštį ir sumažinti dantų jautrumą.

Neretai estetinis dantų plombavimas reikalingas kaip baigiamasis etapas pacientams po ortodontinio gydymo ar derinamas kartu su protezavimu tam, kad būtų galutinai pasiekta dantų estetika ir funkcija.

 

Estetinis plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai minimaliai invazinė procedūra, kuomet išsaugojami kietieji danties audiniai ir dantys lieka gyvybingi. Estetinio plombavimo būdu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriamas natūralus danties reljefas ir išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Plombuojant krūminius dantis, svarbu ne tik užpildyti danties defekto ertmę, bet ir taisyklingai atkurti prigimtinę jo formą. Tai užkerta kelią kramtymo efektyvumo silpnėjimui, sąkandžio pažemėjimui, dantų migracijai, išilgėjimui, dėl kurių gali išsivystyti apatinio žandikaulio sąnario patologija.

Kokios medžiagos naudojamos dantų plombavimui?

Dantų plombavimas Kupiškyje įsikūrusioje klinikoje „Dantų meistrai“ atliekamas naudojant kompozitus, pagamintus Japonijoje, JAV, Vokietijoje, kaip ir Vakarų šalių kolegos. Tarpusavyje kompozitai skiriasi kai kuriais parametrais, pavyzdžiui, spalva, atspindžio koeficientu, elastingumo moduliu, poliravimosi savybėmis. Dėl to gydytojas odontologas, restauruodamas dantis, rinksis skirtingus kompozitus, atsižvelgdamas į konkrečią situaciją.

Kokia yra dantų plombos kaina?

Dantų plombos kaina labai dažnai priklauso nuo individualios situacijos.
Kuo geresnės medžiagos naudojamos, tuo jos bus brangesnės, bet tarnaus gerokai ilgiau nei pigios. Suskaičiavus galutinę kainą, išleistą prastoms plomboms ir nuolatiniam jų taisymui, ji bus gerokai didesnė nei vienos kokybiškos plombos kaina. Mūsų klinikoje naudojamos tik patikimos, išbandytos ir sertifikuotos garsių odontologinių medžiagų gamintojų GC, ESTELITE, ENAMEL medžiagos.

Kaip prižiūrėti dantų plombas?

Po danties plombavimo labai svarbi teisinga gydyto danties priežiūra. Nors savo išvaizda toks atkurtas dantis nesiskiria nuo kitų, tačiau jis yra jautresnis aplinkos poveikiui ir labiau linkęs į pakartotinį ėduonies atsiradimą. Pacientas namuose turi kasdien atidžiai valytis dantis, naudoti dantų siūlą, tarpdančių šepetėlius, burnos skalavimo skystį. Taip pat labai svarbu 1-2 kartus per metus, priklausomai nuo poreikio, apsilankyti profesionaliai burnos higienai, kurios metu pašalinami namuose neįveikiami nešvarumai ne tik nuo dantų, bet ir nuo plombų.

Tą dieną, kai jums bus atliekamas estetinis dantų plombavimas, pasistenkite nevartoti dažančių produktų (raudono vyno, mėlynių, burokėlių ir pan.). Praėjus 2-4 savaitėms po estetinio plombavimo procedūros, reikia apsilankyti pas gydytoją odontologą, kad jis patikrintų ir įvertintų dantų būklę, prisitaikymą prie plombavimo medžiagos ir, atsižvelgdamas į jūsų norus, atliktų reikalingas korekcijas. Rekomenduojama 2 kartus per metus pasitikrinti dantis pas odontologą ir atlikti poliravimą tų dantų, kuriems buvo atliktas estetinis plombavimas.

Prieš ir po

Kviečiame susipažinti su procedūros metu pasiektais rezultatais, džiuginančiais mūsų pacientus.

Prieš ir po
Prieš ir po

Registruotis vizitui

Kviečiame registruotis konsultacijai! Esame pasiruošę suteikti atsakymus į visus Jūsų klausimus, susijusius su odontologiniu gydymu.

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Pasirinkite paslaugą

Kokią procedūrą Jums reikia atlikti?

Jums patogiausias vizito laikas

Kuriuo metu Jums būtų patogiausia atvykti?

Mano vizito tikslas

Kokiu tikslu atvykstate?

Kontaktinė informacija apie Jus

Pateikite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

Į jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie jūsų vizitą.