Atgal

Pacientams iš užsienio

Kol būsite Lietuvoje, mes esame pasiruošę iš anksto suplanuoti ir įgyvendinti sklandų bei efektyvų gydymą.

Kontaktai +370 615 66655
Pacientams iš užsienio

Kad ir kur begyventumėte, odontologijos klinikos „Dantų meistrai“ specialistai gali iš anksto suplanuoti, o Jums atvykus į Lietuvą, atlikti sklandų ir efektyvų gydymą. Klinikoje siūlome visas odontologines paslaugas. Burnos ertmės profilaktikai ir gydymui naudojame modernią įrangą, šiuolaikinius metodus ir itin kokybiškas medžiagas, o procedūras atlieka patyrę ir nuolat besitobulinantys gydytojai odontologai.

Pacientams iš užsienio

Kaip viskas vyksta

 

Parašykite mums el. paštu info@dantumeistrai.lt, nurodykite, dėl kokios problemos kreipiatės ar kokių paslaugų pageidautumėte, jei turite, atsiųskite panoraminę rentgeno nuotrauką, kitų tyrimų duomenis, medicinį išrašą. Gavę Jūsų užklausą, įvertinsime Jūsų atsiųstus duomenis, esant poreikiui, paprašysime papildomų nuotraukų ar duomenų. Tuomet parengsime preliminarų gydymo planą, informuosime, kiek vizitų prireiks ir kiek laiko truks bei kainuos gydymas. Pageidaujant, iš karto pasiūlysime ir vizitų klinikoje grafiką. Parengtą planą visuomet galėsime pakoreguoti atsižvelgiant į Jūsų poreikius, galimybes bei pasikeitusius planus.

Jums atvykus į Lietuvą pakviesime gyvai konsultacijai, atliksime burnos ertmės apžiūrą, prireikus, atliksime gydymo plano korekcijas. Įprastai pirmasis vizitas skiriamas bendros burnos būklės pagerinimui ir pasiruošimui gydymui.

Kito vizito metu pradėsime numatytą gydymą. Jo trukmė ir eiga priklauso nuo klinikinės situacijos: nemažai problemų galima išspręsti vieno grįžimo metu, tačiau tam tikrais atvejais (pvz. atliekant dantų atkūrimą ir prireikus kaulo priauginimo ar sinuso pakėlimo), reikalingas tam tikras laiko tarpas tarp vizitų. Visuomet siekiame užtikrinti greitą, sklandų ir patogų gydymo procesą, aukščiausią gydymo kokybę ir suteikti ilgaamžį rezultatą. Prireikus, išrašysime sąskaitą faktūrą ir kitus dokumentus Jūsų draudimo kompanijai.

Planuojate viešnagę Lietuvoje? Suderinkite ją su odontologiniu gydymu! Patyrę mūsų klinikos odontologijos meistrai užtikrins individualų dėmesį, nepriekaištingą paslaugų kokybę ir puikų kainos ir kokybės santykį, kad galėtumėte džiaugtis sveikais dantimis, dailia šypsena, didesniu pasitikėjimu savimi ir pastebimai pagerėjusia gyvenimo kokybe.

Registruotis vizitui

Kviečiame registruotis konsultacijai! Esame pasiruošę suteikti atsakymus į visus Jūsų klausimus, susijusius su odontologiniu gydymu.

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Pasirinkite paslaugą

Kokią procedūrą Jums reikia atlikti?

Jums patogiausias vizito laikas

Kuriuo metu Jums būtų patogiausia atvykti?

Mano vizito tikslas

Kokiu tikslu atvykstate?

Kontaktinė informacija apie Jus

Pateikite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

Į jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie jūsų vizitą.