Atgal

Su „QuickSleeper5“ dantų nejautra atliekama be skausmo ir užtirpimo

Komfortiškas dantų gydymas prasideda nuo beskausmės nejautros. Neretam žmogui pačią didžiausią baimę kelia ne pats dantų gydymas, o nejautros injekcija.

Su „QuickSleeper5“ dantų nejautra atliekama be skausmo ir užtirpimo

Komfortiškas dantų gydymas prasideda nuo beskausmės nejautros. Neretam žmogui pačią didžiausią baimę kelia ne pats dantų gydymas, o nejautros injekcija. Adatos vaizdas, dūrio skausmas ir po visko sekantis ilgalaikis audinių nutirpimas lemia tai, kad daugelis atidėlioja ar visai vengia taip reikalingo dantų gydymo. Tačiau pagaliau net ir vaistų suleidimas prieš pradedant gydymą gali būti visiškai beskausmis! Tai leidžia užtikrinti naujasis klinikos įsigytas aparatas „QuickSleeper5“. Nuo šiol nebereikia baimintis nei vienos sekundės praleistos odontologo kabinete.

Koks šio prietaiso veikimo principas?

Naudojant „QuickSleeper5“ nejautra atliekama labai švelniai ir trunka šiek tiek ilgiau. Anestetinė medžiaga yra suleidžiama tiesiai į spongiozinį kaulą. Šis kaulas neturi įnervacijos, taigi pacientas nejaučia jokio skausmo dūrio metu. Nejautra suveikia iš karto ir nėra reikalingas joks papildomas liežuvio ar gomurio nuskausminimas.

 

Kokie yra šio metodo privalumai?

„QuickSleeper5“ puikiai tinka jautresniems ar turintiems dantų gydymo baimę žmonėms, nes jis leidžia eliminuoti tokius nemalonius pojūčius kaip dūrio skausmas ir nutirpimas. Jeigu neskausmingas dantų gydymas odontologijoje taikomas jau seniai, tai pats nuskausminimo procesas ir adatos dūris iki šiol dar keldavo baimę. Be to, įprastą nuskausminimą dažnai lydi nesmagūs pašaliniai efektai, pavyzdžiui, pasibaigus procedūrai, dar ilgai jaučiamas lūpos ir dalies veido nutirpimas.

Nejautra su „QuickSleeper5“ pasižymi keliais esminiais privalumais:

  • Dantų nejautros injekcija atliekama BE JOKIO SKAUSMO;
  • Nejautra SUVEIKIA IŠ KARTO, tad nereikia ilgai laukti;
  • Procedūros metu NUSKAUSMINAMI TIK GYDOMI AUDINIAI, o aplinkiniai minkštieji audiniai, tokie kaip žandas, liežuvis, smakras, aptirpsta labai lengvai;
  • Po procedūros itin GREITAI PRAEINA NUTIRPIMO JAUSMAS;
  • Po gydymo galima GREIČIAU PRADĖTI VALGYTI;
  • SUMAŽĖJA ĮSIKANDIMO RIZIKA žandų vidinėje pusėje, lūpose.
Nejautra su „QuickSleeper5“ pasižymi keliais esminiais privalumais:

Prieš kokias procedūras atliekama tokia nejautra?

Dantų nejautra su „QuickSleeper5“ atliekama prieš įvairias dantų gydymo procedūras (pavyzdžiui, plombavimą, kanalų gydymą), dantų rovimą, pulpito gydymą. Implantacijos metu ir raunant protinius dantis ji gali būti panaudojama ne visais atvejais.

 

Ar šis nuskausminimo būdas gali būti taikomas ir vaikams?

Taip. Šis nuskausminimas yra atliekamas tiek prieš vaikų, tiek ir suaugusiųjų dantų gydymą.

 

Kiek dantų galima nuskausminti šiuo būdu?

Šiuo aparatu galima nuskausminti iki aštuonių dantų, priklausomai nuo poreikio ir asmeninio gydymo plano. Prieš procedūrą odontologas tiksliai apskaičiuoja, kiek reikia suleisti nuskausminamųjų pagal tai, kiek dantų bus gydoma, kiek laiko planuojama procedūra bei koks yra kaulo tūris.

 

Kiek laiko tęsiasi nejautra?

Suleidus vieną injekciją su „QuickSleeper5“, nejautra trunka nuo 45 iki 60 minučių.

 

Turite klausimų? Norite pasikonsultuoti su dantų gydytoju? Susisiekite su mumis telefonu: +370 615 66655 el.paštu: info@dantumeistrai.lt

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Pasirinkite paslaugą

Kokią procedūrą Jums reikia atlikti?

Jums patogiausias vizito laikas

Kuriuo metu Jums būtų patogiausia atvykti?

Mano vizito tikslas

Kokiu tikslu atvykstate?

Kontaktinė informacija apie Jus

Pateikite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

Į jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie jūsų vizitą.