Atgal

Skaitmeninis dantų skeneris odontologinį gydymą pakelia į naują lygį

Labai džiaugiamės kasdien tobulėjančia odontologijos pažanga ir dedame visas pastangas, kad mūsų pacientai galėtų naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis ir jų teikiamais privalumais.

Skaitmeninis dantų skeneris odontologinį gydymą pakelia į naują lygį

Labai džiaugiamės kasdien tobulėjančia odontologijos pažanga ir dedame visas pastangas, kad mūsų pacientai galėtų naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis ir jų teikiamais privalumais. Šiuo metu pristatome skaitmeninį dantų skenerį (dar vadinamas intraoraliniu skeneriu), kurį turime vieninteliai visame Kupiškyje ir jo rajone. Šis naujas ir modernus prietaisas padės išvengti daugybės nepatogumų ir diskomforto odontologo kėdėje, sumažinti nerimą dėl laukiančios dantų atspaudų nuėmimo procedūros.

Kaip veikia intraoralinis skeneris?

Procedūra yra paprasta, neskausminga ir komfortiška. Jos metu odontologas, naudodamas intraoralinį skenerį (nedidelis rankoje laikomas prietaisas), pamažu skenuoja kiekvieną paciento dantį.

Nuskaitomą vaizdą tiek gydytojas, tiek pacientas iš karto gali matyti ekrane. Tai labai patogus būdas pacientams ir patiems pamatyti savo dantų padėtį, būklę, o gydytojams nupasakoti laukiančius pokyčius ir procedūras, teikti rekomendacijas, turint tokią patrauklią vizualinę priemonę. Dažnai pacientai patys negali pamatyti atokiausių savo dantų kampelių, o nuskenuotas vaizdas leidžia kartu su gydytoju juos apžiūrėti iš visų pusių.

Kada naudojamas intraoralinis skeneris?

Be dantų atspaudų nuėmimo nebūtų galima atlikti daugybės odontologinių procedūrų. Skaitmeninis atspaudas naudojamas tais pačiais atvejais kaip ir įprastas atspaudas: prieš implantaciją, gaminant pilnus ar dalinius protezus, dantų vainikėlius, laminates, tiesinant dantis kapomis, gaminant apsaugines dantų kapas sportuojantiems ar kenčiantiems nuo bruksizmo arba tiesiog atliekant išsamią dantų būklės apžiūrą.

Dantų meistrai

Kokius privalumus suteikia skaitmeninis dantų skeneris?

Skaitmeninis dantų skeneris net keliais aspektais yra pranašesnis už įprastą dantų atspaudų nuėmimo procedūrą.

  • Pacientas išvengia nemalonios atspaudinės masės dėjimo į burną;
  • Galima patogiau išanalizuoti paciento dantų ir burnos būklę;
  • Pacientas ir pats gali matyti savo situaciją ekrane;
  • Pakanka vieno vizito;
  • Pasiekiamas didesnis protezavimo tikslumas;
  • Galima lengviau suplanuoti įvairias procedūras: implantaciją, plombavimą, protezavimą, dantų tiesinimą;
  • Modeliavimas leidžia pavaizduoti būsimą procedūrų rezultatą;
  • Galima paprastai ir greitai perduoti informaciją dantų technikams.
Kokius privalumus suteikia skaitmeninis dantų skeneris?

Daugiau komforto

Įprasta dantų atspaudų nuėmimo procedūra, nors ir nėra skausminga, tačiau daugeliui pacientui sukelia nemalonius pojūčius. Tenka sukąsti atspaudinę masę, kas jautresnius žmones kartais netgi supykina. Dėl to ieškojome malonesnės alternatyvos. Taip nusprendėme įsigyti intraoralinį skenerį, kuris leidžia išvengti šių nemalonių jausmų. Tai ypač aktualu tiems pacientams, kuriems tenka dažnai atlikti dantų atspaudų nuėmimo procedūrą, pavyzdžiui, protezuojant ar tiesinant dantis.

 

Taupomas laikas

Skaitmeninis skenavimas vyksta gerokai greičiau nei įprastas dantų atspaudų nuėmimas, tad taip sutaupomas visų laikas. Vos per kelias minutes užfiksuojamas visas norimas vaizdas.

Nuskenuoti dantys iš karto atsiduria skaitmeninėje erdvėje, o tai reiškia, kad odontologas gali nieko nelaukdamas šį vaizdą nusiųsti dantų technikams. Nebereikia vežioti fizinių atspaudų, nes nuo šiol jie yra skaitmeniniai. Taigi, viskas vyksta ne tik greičiau, bet ir draugiškiau gamtai.

Dantų meistrai

Turite klausimų? Norite pasikonsultuoti su dantų gydytoju? Susisiekite su mumis telefonu: +370 615 66655 el.paštu: info@dantumeistrai.lt

Registracija internetu

Norėdami užsiregistruoti vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Pasirinkite paslaugą

Kokią procedūrą Jums reikia atlikti?

Jums patogiausias vizito laikas

Kuriuo metu Jums būtų patogiausia atvykti?

Mano vizito tikslas

Kokiu tikslu atvykstate?

Kontaktinė informacija apie Jus

Pateikite savo kontaktinius duomenis, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

Į jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie jūsų vizitą.