PRP procedūra

PRP injekcijos (PRP plazmoliftingas) – tai šiuolaikinė grožio procedūra, atliekama pasitelkiant žmogaus organizmo natūralų produktą – kraują. Jokių dirbtinių, sintetinių medžiagų, kurios dažnam sukelia alergiją ar nepageidaujamą šalutinį poveikį. PRP procedūra yra inovatyvus metodas, pastaruoju metu plačiai besiskinantis kelią Lietuvoje ir vis labiau populiarėjantis dėl savo efektyvumo ir natūralumo.

Kokias problemas sprendžia PRP procedūra?

Jaunų žmonių oda yra elastinga, skaisti, nes jų ląstelės sparčiai dauginasi ir nuolat atsinaujina. Senstant šis procesas pamažu lėtėja, todėl atsiranda raukšlės, oda praranda savo žvilgesį, papilkėja, ima slinkti plaukai. Dėl šios priežasties mokslininkai atrado būdą, kuris padeda vėl suaktyvinti natūralų ląstelių atsinaujinimą, naudojant paties žmogaus kūno resursus.

PRP procedūra padeda puoselėti natūralų žmogaus grožį, ilgiau išlaikyti jaunatvišką išvaizdą ir išspręsti kai kurias odos problemas. Jos ypač vertinamos dėl efektyvumo, saugumo, atlikimo paprastumo ir alerginių reakcijų nebuvimo. PRP injekcijos rekomenduojamos nuo 30 metų tiek moterims, tiek vyrams, taip pat jos gali būti taikomos jaunatvinių spuogų gydymui.

PRP procedūra

PRP injekcijos:

  • jaunina, skaistina veido, kaklo, dekolte, rankų odą;
  • didina odos elastingumą;
  • kovoja su mažomis raukšlelėmis;
  • užpildo gilesnes raukšles;
  • mažina ar visai panaikina pigmentines dėmes;
  • gydo randelius, atsiradusius nuo aknės ar traumų;
  • mažina plaukų slinkimą, gydo nuplikimą;
  • mažina kai kurias odos alergines reakcijas.

Kaip veikia PRP injekcijos?

PRP (angl. Platelet Rich Plasma) injekcijų metu žmogui į veidą ar kitą kūno vietą yra suleidžiama jo paties kraujo plazma. Šios procedūros jėga slypi trombocituose – mūsų nuosavuose kraujo kūneliuose. Specialiai paruoštoje plazmoje trombocitų kiekis yra kelis kartus didesnis nei įprastai kraujyje. Trombocituose esantys augimo faktoriai suaktyvina ląstelių atsinaujinimą, skatina naujų kapiliarų susidarymą ir kolageno gamybą.

Kaip atliekama PRP procedūra?

PRP procedūros metu iš paciento venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo. Tuomet jis specialiai apdorojamas tam skirtame aparate. Atskyrus kraujo plazmą ir trombocitus, atliekama injekcija. Labai plona adata trombocitų koncentratas suleidžiamas į dermos sluoksnį. Visa procedūra, įskaitant kraujo paėmimą, jo centrifugavimą ir pačias injekcijas, trunka apie 30-60 minučių.

Mūsų naudojama I-PRF CHOUKROUN  sistema yra sertifikuota, saugi, o jos veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.

Ar skauda, kai atliekama PRP procedūra?

PRP procedūra neskausminga, bet, kadangi kiekvieno žmogaus skausmo slenkstis yra labai individualus, jautresni žmonės gali jausti nedidelį diskomfortą. Jiems, prieš pradedant procedūrą, gydomą vietą galime patepti nuskausminamuoju kremu. Visos injekcijos atliekamos ypač plonomis adatomis, kurios padeda sumažinti jaučiamą skausmą.

Kaip atrodo oda iškart po injekcijų?

Vos tik atlikus injekcijas, oda bus šiek tiek paraudusi, vietomis jautri, gali atsirasti nedidelių kraujosruvų. Paprastai oda atsistato per parą.

Kiek laiko matomas injekcijų poveikis?

PRP injekcijų poveikis pradeda matytis po procedūros praėjus 2-4 savaitėms ir pamažu vis ryškėja. Efektas yra ilgalaikis. Rekomenduojama PRP injekcijas atlikti 1-2 kartus per metus.